Професійний акаунт
3
Роки досвіду
2
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
27
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3662
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • АН  Христини Магировської
    135 000 $
    2 143 $/м²

    Манастирського Антона, 2

    ПРЕМІУМ
    багатофункціональне приміщення
    63 м²
    2016 рік побудови
    сьогодні
    Продаж комерційного приміщення з ремонтом по вул. Манастирського! Приміщення готове під вашу діяльність або під інвестицію!. Діючий бізнес, стоматологія Локація: Сихівський район Проїзна вулиця Загальна площа приміщення 63 м.кв Фасадний вхід з вулиці Приміщення повністю з ремонтом. Зручне планування: окреми кабінети, робоча зона поділена на 2 частини, зона кухні та санвузол Індівідуальне опалення Всі центральні комунікаціі. Звертайтесь, організуємо показ !!! код 893.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • АН  Христини Магировської
    95 000 $
    1 087 $/м²

    Чернігівська вул., 34

    ПРЕМІУМ
    офісне приміщення
    87.4 м²
    сьогодні
    Торг!!! Продаж нежитлового приміщення з ремонтом по вул. Чернігівська! Приміщення розташоване в цокольному поверсі (по техпаспорту підвал). На даний час використовувалось як офіс. Загальна площа: 87,4 м² По плануванню приміщення має три кімнати, кухню, санвузол та ще одна кімната ( 1 поверх) з іншим входом. Всюди зроблений ремонт. Вікна замінені на металопластикові. Є ґрати. Встановлена сигналізація. Продаж з меблями. Навколишня територія озеленена. Ідеально під офіс, студію, салон та інший вид діяльності. Телефонуйте! Код 658
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • АН  Христини Магировської
    260 000 $
    1 354 $/м²

    Чигиринська вул., 38

    ТОРГ
    офісне приміщення
    192 м²
    сьогодні
    Продаж окремостоячого комерційного приміщення будівлі по вул. Чигиринська Діючий бізнес. Можливий продаж відразу з Орендарями Локація: Шевченківський район Проїзна вулиця Площа приміщення 192м кв Три поверхи Фасадний та задній входи Заїзди авто з двох сторін двору(власна парковка) 1 сотка землі у приватній власності Є можливість додатково взяти в користування 4 сотих землі поруч за окрему плату. Центральна вода і каналізація - Планування: кабінетна система,можна зносити пере стінки і переплановувати під власні потреби. На першому поверсі приміщення кабінет, кухня і вбиральня. На другому поверсі : 3 окремих кабінети,вбиральня. На третьому: 2 окремих кабін...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • АН  Христини Магировської
    18 000 $
    692 $/м²

    Поліська вул., 1

    приміщення вільного призначення
    26 м²
    сьогодні
    Продаж комерційного приміщення на Галицькому Перехресті ! Зроблено с сендвіч - панелей . Приміщення фасадне, проглядається з двох сторін. Поруч діючі магазини . Приміщеня побудовано на приватизованій ділянці Позаду приміщеня є продовженя ділянку що дає змогу добудувати . Потужність світла 15 кВт. По плануванню приміщення являє собою невеличкий зал. Висота приміщення-2.2 м. Поряд є комунікаціі , при потребі іх можно провести і підключити . Вода. Зручний доізд Звертайтесь .
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • АН  Христини Магировської
    261 000 $
    1 802 $/м²

    Кондукторська вул., 31

    багатофункціональне приміщення
    145 м²
    сьогодні
    Продаж фасадного приміщення по вул.Кондукторська. Ідеально підійде під клініку, офіс, аптеку,виставковий магазин тощо. Панорамні вікна по периметру всього приміщення. Комфортна висота 3м в другому залі 3,40м. Планування відкритого типу, що дозволить обладнати простір під потреби вашого бізнесу. Індивідуальне опалення- електричний котел. Потужність світла 15 кВт. Зручне паркування. Є відеоогляд. Телефонуйте, організую Вам показ. код об'єкта 631.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.